Přidejte se!

…pro kluky a holky

• Chtěl/a bys umět jezdit na kanoi nebo plachtit na pramici? S námi se to hravě naučíš!
  • Poznáš partu stejně starých kamarádů/ek, se kterými si užiješ spoustu legrace.
  • Scházíme se jednou za týden na schůzkách, kde hrajem hry ale také se spoustu zajímavého učíme. Ale je to mnohem lepší než ve škole 🙂
  • Kromě vody se dostaneš k dalším netradičním sportům, jako je třeba lakros a ufobal. Rádi taky hrajeme fotbal.
  • Mimo schůzky jezdíme ve školním roce na spoustu víkendových akcí.
  • Samozřejmě si užiješ vody, jezdíme po řekách jako například Svratka, Jihlavka, Dyje, nebo Sázava. Až budeš starší, můžeš s námi jet i na vodu do zahraničí.
  • V létě máme tábor. A ten se nedá popsat… uvidíš sám/a 🙂

…pro rodiče

• Ve skautu se Vaše děti naučí vše potřebné na vodě, dostanou se na spoustu pěkných řek.
  • Naučí se lépe komunikovat, vystupovat před ostatními, vycházet s kamarády, řešit samostatně problémy, stát si za vlastním názorem.
  • Poznají kamarády, kteří jim vydrží nadlouho a na které se budou moct spolehnout.
  • Naučí se zásady ježdění na vodě (i divoké), bezpečnost, první pomoc a spousty dalšího.
  • A v neposlední řadě se nebudou nudit a neprosedí dny před počítačem či televizí.
  • To celé samozřejmě není zadarmo, děti si ale nemusí pořizovat žádné drahé vodácké vybavení, členský příspěvek je cca 2500 korun za rok.
  • O děti se starají kvalifikovaní vedoucí. Vše dělají jako svůj koníček, bez nároku na odměnu.

Co musíš zvládnout, abychom tě vzali?

• Uplaveš alespoň 10m a máš kladný vztah k vodě?
  • Máš kladný vztah ke sportu a přírodě?
  • Jsi schopný docházet na pravidelné schůzky každý týden a účastnit se co nejvíce výprav a víkendových akcí?
  • Nejsme nějaký „kroužek“ a naše činnost je celoroční – připrav se tedy, že tvoje účast na našem táboře je důležitá!

Momentálně nové děti nebereme!

Poptávka po přijetí do oddílu je veliká a v rámci kapacit nemůžeme vzít každého. Nicméně čas od času otevřeme novou schůzku, nějaké děti odejdou nebo se třeba rozšiřujeme – můžete zkusit své štěstí zapsáním na čekací listinu zde. Prosíme nekontaktujte vedoucí napřímo.